26 Ekim 2013 Cumartesi

İçimden Geldi ve Yaptım

  Aslında şu an yaptığım şeyi hiç planlamamıştım. Kendime şaşırıyorum. Bloga yazmak da nereden çıktı?!

  Bir kaç haftadır içimden bir şeyler yazmak geliyordu ama buraya dönmeyi hiç düşünmemiştim. Öyle bir kağıda yazıp buruşturup atacaktım belki de..

  Hala şaşkınım.. Kaç aydır bloga bakmıyorum, hadi bir bakayım dedim. Ve bir an yazmaya başladım. Aslında şu an yazmıyorum saçmalıyorum. Ama olsun burası bana ait değil mi? İstediğimi yazmak da özgürüm..

   Hıı aylar sonra buraya gel. Damdan düşer gibi yaz. Aslında pek mantıklı değil. Ne mi yapıyorum? Acaba merak eder misiniz? Üniversitesinin son senesinde okul, staj ve kurs üçlüsünde koşturan bir öğrenciyim işte.. Kendimin bile tam olarak idrak edemediği şeyler dönüyor beynimde. "Eee ben bunu niye yapıyorum şimdi? Amacım ne ki? Şimdi ne olacak?" Bunlar aklımdan geçiyor. Sizler de bilirsiniz.. Bu hisler bir çoğunuza tanıdıktır. 


   Bugün fazla duygusal başladım güne. Şimdi buraya yazdıklarım için yarın neden yazmışım ben bunları diye kendi kendime söylenip durabilirim. Ama olsun içimden geldi ve yaptım!

  Keşke her şey için şu cümleyi kurabilsek "İçimden geldi ve yaptım."  Ne çılgın olmaz mı? Aylar sonra yazdığım bu saçma şeyleri kaç kişi okuyacak acaba? Bana çok gülmeyin olur mu? Çünkü içimden geldi ve yaptım..

  Hoşça kalın ve içinizden geleni yapmaya çalışın... 

3 yorum:

çalıkuşu dedi ki...

bu hisler çoğumuza tanıdık buna inanabilirsin. ve içinden geldiği gibi yazman ne güzel. yeniden yazmana çok sevindim. hoş geldin :)

Adsız dedi ki...

Hoşgeldin :) İyi ki geldin...

Pembe Kereste dedi ki...

Blog candır hiç bırakılır mı :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...